Loading
ליאת וולטר
ציטוט

על השיטה

״השיטה פותחה על ידי, מתוך הקשיים שאני חוויתי בעצמי, לאחר שהבנתי שאפשר אחרת.
שיש לנו כוח ושליטה מוחלטת על חיינו, כל עוד נתייחס לחמישה גורמים מרכזיים״

ליאת וולטר

מטרתה של שיטת הקוד הקוונטי©

היא לסייע לצאת מאותה הלולאה שבה אנו חיים ולייצר שינוי פנימי עמוק. על פי השיטה, בתוכנו קיימים זרמים תת קרקעיים שקובעים את מציאות חיינו - אלה הזרמים הפנימיים בתוכנו אליהם איננו מודעים המנהלים ומשתקפים כהולוגרמה במציאות חיינו, כל עוד לא נטפל בהם, לא נצליח ליצור שינוי.
שיטת הקוד הקוונטי© היא הדרך שלנו להתבונן במה שמפעיל אותנו מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את אותם דפוסים וקידודים הנמצאים בתת מודע שלנו ומעצבים ומכתיבים את מציאות חיינו ומתוך כך להביא שינוי מוחלט במציאות חיינו.
חלומו של כל אדם, הוא לחיות את החיים במקסימום. כולנו רוצים לנצל את הפוטנציאל הקיים בנו ולעבור את החיים שמחים ומאושרים. אולם, במקרים רבים זה לא מתאפשר עבורנו ויש לכך סיבות שונות.
שיטת הקוד הקוונטי© מיועדת לאנשים המבקשים לחיות חיים פרודוקטיביים ושמחים יותר. אנשים המבינים כי עליהם להיכנס פנימה על מנת לזהות ולגלות את מה שמניע אותם ובאמצעות הכלים של השיטה לייצר משהו חדש, חיובי, מקדם ומשנה חיים.

דוגמאות לאתגרים עליהם ניתן להתגבר באמצעות שיטת הקוד הקוונטי

לקריאה נוספת, יש ללחוץ על הכותרת
לפעמים אנחנו מרגישים שהחיים בסך הכל בסדר, אבל בכל זאת, קיים גבול שאיננו מצליחים לפרוץ אם זה במערכות יחסים, ברמה המקצועית או ברמה האישית. באמצעות שיטת הקוד הקוונטי© נוכל לפרוץ קדימה ולהפוך את החיים מ״בסדר״ ל״מצוינים״, להגשים את החלומות שלא העזנו לחלום ולפרוץ את תקרת הזכוכית של עצמנו.

לחוסר ביטחון יש השפעות הרסניות על חיינו, כגון אי לקיחת יוזמה, אי עמידה על שלנו, הצורך לבקש אישורים מהסביבה והעצמת חשיבות דעתם של האחרים, בלבלול, דחיינות ואפילו שיתוק. התוצאה הישירה לכך היא אי הגשמה עצמית ותחושה קשה שהחיים מנהלים אותנו ולא אנחנו אותם. באמצעות כלים מתאימים, ניתן לטפל בכל הבעיות הללו וליצור שינוי.

אם יש לכם רצון לחיות מתוך עצמאות ומימוש עצמי בחיים בכלל ובקריירה בפרט, אך בפועל בכל פעם שאתם חושבים על החלום אתם מרגישים פחד גדול שלא תצליחו, חשש ממשבר כלכלי בבית, מחשבה של ״למה שייקחו אותי עם כל כך הרבה תחרות בתחום״ ומחשבות נוספות הדומות לזה. חשוב שתדעו, אותן מחשבות מונעות מכם להתקדם קדימה לעבר החלומות שלכם. לעיתים אתם מרגישים שהתגברתם על המחשבות האלה ואפילו לקחתם יוזמה, אך ברגע הראשון שדברים לא הלכו חלק, ביצעתם נסיגה וויתרתם על החלום.

תפיסות ודפוסי התנהגות מעכבים אלה מונעים מכם לממש את הכישרון והיכולות המקצועיות שלכם, אתם עוסקים במשהו אחר ממה שנולדתם לעשות והם מבזבזים לכם את השנים. אל תחכו עד שיום אחד תרגישו מבוגרים מדי והחלום כבר לא יהיה רלוונטי משום שכל אחד מאתנו יכול לחיות בהגשמה מלאה בחייו. בעזרת התהליך שנעבור, נוכל לשחרר חסמים וסוף סוף לחיות את החלום.

כולנו נוף ילדותנו, אך לעיתים ישנם אירועים המתקבעים בנפתולי המוח שלנו ובתת המודע, והשפעתם נוכחת לכל אורך חיינו ומונעת מאתנו לפרוץ קדימה. אירועים אלה דורשים עיבוד, שחרור וחיווט מחדש וכל עוד לא נעשה זאת, יהיה מאוד קשה לחיות את חיינו בשחרור והגשמה.

אנו באותה הלולאה בחיים ולא יוצאים ממנה. בעיות כלכליות, זוגיות, משקל, מצב רוח או כל בעיה אחרת החוזרת על עצמה שוב ושוב, נובעת ממקום עמוק בתוכנו שברגע שנטפל בו, אותן בעיות ייעלמו מחיינו.

רגשות שליליים הם מהגורמים לסבל רב ולשיתוק. כל עוד נמשיך לחיות את חיינו עם רגשות אלה, יהיה בלתי אפשרי להביא למרחב שלנו דברים טובים ומקדמים ולחיות את חיינו בטוב. בתהליך שנעבור, נלמד להתמודד עם אותם רגשות שליליים, נפרוץ את המנגנון שגורם לנו להרגיש כך ונייצר בחיינו רגשות חיוביים שיהפכו להווייתנו החדשה.

קרה לכם שהבטחתם לעצמכם שממחר לא תצעקו על הילדים ובאירוע הראשון שהתרחש, מצאתם את עצמכם שוב באותה הנקודה? אולי הבטחתם לעצמכם שממחר אתם לא אוכלים מתוק ובמתוק הראשון שהגיע למרחב שלכם שכחתם את ההבטחה?
כל אלה הם הרגלים שמשאירים אותנו במקום ומונעים מאתנו לעשות את השינוי המיוחל. לעיתים נראה לנו שלא ניתן להשתחרר מהם, שזה בלתי אפשרי, והייאוש הזה משאיר אותנו במקום. הרגלים אלו מקורם בילדות המוקדמת שלנו, הם מקובעים חזק בתוך תת המודע ובביולוגיה של גופנו. בתהליך שנעבור נעלים את ההרגלים המשאירים אותנו במקום וניצור בצורה מודעת הרגלים טובים ומקדמים יותר, כאלה שיאפשרו לנו לצעוד לעבר עתיד מוצלח יותר.

אנשים שגדלו בבתים מאתגרים, עם בעיות שהחלו בילדות המוקדמת וממשיכות עד היום בצורה של מריבות ונתק בין הילדים להורים ובין האחים. בעיות אלה גורמות לכאב רגשי עמוק שמעכיר את הנפש, משפיע ומנהל תחומים רבים בחיינו כמו והזוגיות, האימהות המצב הכלכלי ועוד. נמצא את הדרך לסלוח ובעיקר ליצור ריפוי באותם מקומות וכך נוכל לייצר פריצה משמעותית בחיינו.

חמישה מנועי הצלחה קובעים אם נצליח או ניכשל.
הם אלו המאפשרים לנו לפרוץ את התקיעות והחסמים
שמונעים מאיתנו להשיג חיים מלאים ומספקים ולחיותם באופן מיטבי:

חמישה מנועי הצלחה קובעים
אם נצליח או ניכשל.
הם אלו המאפשרים לנו לפרוץ את התקיעות והחסמים שמונעים מאיתנו להשיג חיים מלאים ומספקים ולחיותם באופן מיטבי:

תת המודע

אנרגטי קוונטי

ביולוגי

רוחני

מעשי פרקטי

על מנת לייצר שינוי, חשוב לבחון את הדברים ב °360. כלומר לקחת בחשבון את חמשת המנועים. תהליכים המביאים בחשבון אספקט אחד, ישיגו תוצאות מוגבלות ולא ייצרו שינוי אמיתי שיחזיק לאורך זמן. שימוש במנוע הצלחה אחד ייצור שינוי מינורי שלא יחזיק לאורך זמן בעוד שחמשת המנועים יחדיו, העוסקים במכלול ייצרו שינוי רחב, עמוק ואמיתי.
לקריאה נוספת, יש ללחוץ על הכותרת

תת המודע הוא החלק הלא מודע של הפנימיות שלנו. פרויד טען כי תת המודע הוא המצע הראשוני של האדם – בבחינת ארץ פראית וקמאית ששולטת בהווייתו של האדם, מבלי שהוא מכיר בה. אולם, למרות שאיננו מודעים לחלק זה בתוכנו, הוא מנהל את חיינו.
למעשה, החיים שלנו כפי שהם, זו השתקפות של מה שקורה בתוך התת מודע שלנו. שיטת הקוד הקוונטי מאפשרת להגיע לתת המודע, לזהות את החסמים הנובעים ממנו, לשחרר אותם ולייצר חיווטים חדשים במוח. ניתן לומר שתת המודע שלנו הוא כמו תוכנת מחשב שניתן לעדכן ולשדרג בכל רגע נתון. לאחר זיהוי החסמים ושחרורם, נוכל לעדכן את התוכנה שלנו ואף לשדרג אותה ובעקבות זה לשנות את מציאות חיינו.

התיאוריה הקוונטית מאפשרת לנו להבין את גבולותיו של המדע וקובעת שיש משהו מעבר לעולם הפיזיקלי. פיזיקאים גדולים קבעו כי ביקום קיים רכיב דטרמיניסטי שיש לו לוגיקה מסוימת (סדר של פעולה ותוצאה) אולם קיים משהו נוסף שלא ניתן לכנותו, לא רואים אותו והוא שזור במארג היקום בצורה עדינה. ה״משהו״ הזה הוא אנרגיה שכמו עוטפת אותנו ומשפיעה על מציאות חיינו.

מה שקובע כיצד אנרגיה זו תשפיע על מציאות חיינו היא ההתנהלות שלנו בתוכה. מסתבר שלאנרגיה זו יש חוקיות מסוימת שאם אנו מתנהלים על פיה, ניתן לרתום אותה כדי לייצר עבורנו מציאות חיים טובה יותר. באמצעות שיטת הקוד הקוונטי© נלמד את החוקיות של אותה אנרגיה, על מנת לרתום אותה לייצר השפעה חיובית על המציאות הרצויה בחיינו.
גופנו הוא מרקם ביולוגי הפועל באופן אוטומטי המייצר ומפריש חומרים (הורמונים וחומרים עצביים) האחראיים על המחשבות, הרגשות שלנו ואף על התנהגותנו. גופנו מפריש שוב ושוב את אותם החומרים הגורמים לנו להתנהל באופן זהה. היות וכל המנגנון הזה הוא אוטומטי וחסר שליטה, המשחזר את עצמו בכל פעם מחדש, נמשיך לייצר את אותם דפוסים וכתוצאה מכך נמשיך לשחזר ולקיים את אותה המציאות. כל עוד גופנו ימשיך לייצר את אותה הביולוגיה, אנו נמשיך לייצר את אותה המציאות.

באמצעות הקוד הקוונטי© נלמד להבין את הכוחות הביולוגיים בגופנו, וכאשר נדע לזהות מתי הם אינם מקדמים, נוכל לשנות אותם. נלמד טכניקות באמצעותן נוכל ליצור ביולוגיה מקדמת, כזו שתגרום לנו לחשוב, להרגיש ולהתנהג אחרת, על מנת לחולל שינוי אמיתי, הנשאר לאורך זמן.
גורם זה מתייחס לחיבור שלנו לשדה האנרגיה העוטף אותנו, לידע גדול הנמצא כאן מסביבנו יחד עם חיבור פנימי עמוק למקור שלנו. לאותם מקומות נטולי רעש, קולות ופחדים משתקים, לאינטואיציה ולחיבור הנקי ביותר שלנו. כאשר אנחנו בהרמוניה וחיבור עם שדה האנרגיה העוטף אותנו, כאשר האינטואיציה שלנו פתוחה, הדרך בה אנו צועדים הופכת למאוד ברורה. שום דבר אינו יכול להסיט אותנו מהליבה שלנו ולכן נצלח את האתגרים העומדים בפנינו, בקלות יותר.
הקוד הקוונטי© מכיל בתוכו טכניקה של רוחניות מדעית בה נלמד כיצד להתחבר למקום העמוק ביותר בתוכנו, לשדה האנרגיה העוטף אותנו ולאינטואיציה. חיבור זה יאפשר לנו להתחבר לעוצמות שבנו ויסייע לנו לצלוח ביתר קלות כל דברר העומד לפנינו.

המנוע הפרקטי הוא המשלים והמאחד את כל ארבעת הגורמים. הוא מאגד את כל הידע שלמדנו על עצמנו והופך אותו לכלים פרקטיים ומעשיים שניתן ליישם ביום יום. כך שהשינוי יהיה קבוע ויביא אותנו אל החיים אותם ביקשנו לעצמנו.

חשוב לשים לב !

כדי לעשות שינוי מהותי בחיים חייבים להתייחס לכל חמשת המנועים יחדיו. לשם הדוגמה, אם בבואנו לעשות שינוי, נתייחס רק לתת המודע ולשחרור חסמים מתוכו, ולא נתייחס לארבעת המנועים הנוספים, יהיה שינוי מסוים בחיינו לתקופה מסוימת, אך לא השינוי הגדול והמשמעותי אותו אנו מחפשים.
אם אתם מרגישים שניסיתם שיטות רבות, אך שום דבר לא באמת עזר, הסיבה טמונה בזה. קיימות היום שיטות רבות ומדהימות, אך לא כולן מתייחסות לכל חמשת המנועים.

מה יקרה לנו לאחר שנעבור תהליך באמצעות
הקוד הקוונטי© ?

מה יקרה לנו לאחר שנעבור תהליך באמצעות הקוד הקוונטי© ?

כל השינויים יובילו אותנו לחיות את החיים מתוך הכרות עם עצמנו, באסרטיביות, שמחה, תשוקה ועם סיפור פנימי שלוחש לנו שאנו ראויים, מסוגלים ומצליחים, במקום להיות משותקים.
סוף סוף נגבש את האומץ לממש את הכישרון שלנו, לצאת לדרך בגאווה ולא בפחד, לא נסתתר מפני הצלחה, לא נפחד ולא ניסוג כאשר יתעורר קושי.

מעוניינים לשמוע עוד על השיטה?
לבחון אם גם אתם תוכלו לפרוץ גבולות באמצעותה?

התקשרו עכשיו ←

דילוג לתוכן