Loading

הרצאות וסדנאות לצוותי חינוך והוראה

הרצאות וסדנאות
לצוותי חינוך והוראה

אני מזמינה אתכם לגלות עוד על ההרצאות והסדנאות שלי, לבחון מה מתאים לכם ולקבוע איתי מועד שבו אגיע ותוכלו גם אתם ליהנות מחוויה עוצמתית שתישאר חקוקה בליבכם.
*את ההרצאות ניתן להזמין גם כ 5 מפגשי העצמה.
*ההרצאות והסדנאות מאושרות בגפ"ן.

NLP כמנוע להצלחה ושפע

בהרצאה נגלה איך יוצרים הצלחה ונבין שניתן להגשים כל מציאות שנרצה לעצמנו.
כיצד לזמן שפע לחיינו באמצעות כלים מדעיים, רוחניים ופרקטיים ובחמישה שלבים פשוטים וקלים שיובילו אותנו לפריצת הגבולות של עצמנו. בהרצאה אספר מהו חוק ההגשמה, איך משתמשים בו כדי להגשים את החלומות שלנו. מהם הורמוני השמחה ואיך לרתום אותם לטובתנו. איך מה שנמצא מתחת לפני השטח, משפיע על המציאות שלנו והאם ניתן לשנות זאת. ואיך האנרגיה מסביבנו יכולה לייצר לנו שפע.

להבין את תת המודע שלנו ולפרוץ גבולות באמצעות הקוד הקוונטי©

בהרצאה תגלו שהצלחה אינה מיועדת לאנשים מסוימים ברי מזל אלא התממשות של חוקיות מסוימת.
הרצאה מרתקת המבוססת מחקרים, בה אני מעניקה כלים פרקטיים מתוך הקוד הקוונטי©. זוהי שיטה מדעית מהפכנית, המשלבת בתוכה כלים מתחום מדעי הנפש, המוח והרוח. הכלים שאדבר עליהם יסייעו להבין כיצד להתגבר על רגשות שליליים, תפיסות מעכבות ואיך לצאת ממצב של קיבעון ותקיעות לעבר השינוי שרבים חולמים עליו.

מדוע לא כדאי לבזבז משבר

הרצאת חובה על משברים, על שינויים ועל הדרך שלנו לצמוח מהם ברמה האישית וברמת הארגון.
במהלך ההרצאה אשתף את סיפורי האישי המתחיל יום אחד בו גיליתי שמציאות חיי התהפכה ואיך מתוך המשבר, נוצרה עבורי הזדמנות לצמיחה ומימוש הפוטנציאל שלי. בהרצאה אסביר למה אין צורך לחכות למשבר כדי לחיות את החיים במלואם.

כיצד נרתם המדע לאהבה, זוגיות ומערכות יחסים

כלים יישומיים מתוך עולמות המדע והנפש שיעזרו לכם למצוא זוגיות אידיאלית ולשמר אותה
מה קורה לנו כשאנו מתאהבים? מדוע לחלקנו זוגיות טובה וחלקנו מתקשים למצוא את האחד או האחת? כיצד ניתן להסביר זאת בחוקי הביולוגיה והפיסיקה ולהשתמש בהבנה זו כדי למצוא אהבת אמת ולשמר אותה שנים רבות.

תלמידים עם פרפרים | סדנה

ידעתם שתשוקה ואהבה ללמידה קשורים בין השאר לביולוגיה של ההתאהבות?
אז איך רותמים את התלמידים ללמידה מתוך תשוקה ואהבה? כיצד יוצרים אצל הילדים את הרצון ללמוד ולהשקיע ומשמרים אצלם את תחושת ההתלהבות והחדווה? איך מונעים מהם להפסיק לשתף עמנו פעולה? באמצעות הבנת מנגנון ההתאהבות הביולוגי שקיים בכולנו, נבין כיצד להפעיל אותו על מנת לגרום להם להיות שמחים ומאושרים יותר בבית הספר, ללמוד מתוך תשוקה ולשתף פעולה.

סודות מהעולם הבא | סדנה

סדנה מרתקת החושפת זווית ראיה אחרת על החיים בעולם הזה ובעולם הבא.
יום אחד, באופן מפתיע ובלי צפוי, התמוטטתי ומתי מוות קליני לזמן קצר. זה היה רגע מכונן בחיי. במהלך הסדנה אני מספרת על החוויה, מה באמת קיים בעולם הבא, האם ניתנת לנו זכות הבחירה, מהו הכוח המסתורי שמשך אותי לשם ומה החזיר אותי הביתה. אחשוף מהו תקשור, כיצד ניתן לקבל מידע וידע נרחבים מאותו ממד נסתר ורחוק, מהי האנרגיה הסובבת אותנו? וכיצד ניתן להשתמש בה לזימון שפע לחיינו.
דילוג לתוכן